Červen 2012

Technické věci

1. června 2012 v 20:27 | londykk |  News;-)
Včera se mi zasekl celý počítač, takže jsem sem nemohla dávat články, tak je sem dávám až dneska. Omlouvám se ale nějak se mi v pc něco porouchalo. Takže doufam že si všechny článly přečtete a budou se vám líbit. Jsou jenom 4 ale to nevadí.;) Je tam i jedna soutěž tak budu ráda když se podíváte.:)

Bublík

1. června 2012 v 20:24 | londykk |  Oslavy a párty
Taka teď něco o Bublíkovi.
Bublík je černo-bílý kocour. Je hrozně přítulný,rozmazlený a rozkošný. Vždy když mě vidí běží za mnou a chce se mazlit nebo chce hladit a česat(má takový special kartáč). Občas se samozřejmě rve takže příde celý krvavý nebo nám přinese ukázat nějakou tu mišku co chytil.:D Má svůj vlastní mini domeček kde spí a má tam také misky s jídlem a vodou a nějaké hračky. V této době nosí hodně klíšťat, ale má takový obojek proti nim. Od toho objku, ale hrozně smrdí chemikáliemi.:D
Tak to bylo o Bublovi.

O Crispym

1. června 2012 v 20:19 | londykk |  Oslavy a párty
Tak tady máte něco o Crispym.
Je to šedobílý džungarský křeček. Je hrozně přítulný a hravý. Vždy když přídu k jeho kleci hned se ke mně sápe a nechá se hladit. Samozřejmě také rád jí.:D Má pěknou klícku kde si udělá vždy pelíšek v pravo v rohu. Je hrozně roztomilí když spinká.;) Asi před dvouma týdnama se mu voušku něco vytvořilo, ale teď už to má dobré a je zase zdraví jako řípa.:) Tak to je něco málo o Crispym.;)

Soutěžička

1. června 2012 v 20:13 | londykk |  Oslavy a párty
Tak a je tu soutěž. Samozřejmě bleskovka.:D Stačí když budete psát jenom písmenka.;) Kdo to bude mít celé dobře dostane diplomek+jmenovku,1 chyba diplomek nebo jmenovka,2 chyby diplomek,3 chyby jmnovka, 4 chyby a více nic
1.Jak se jmenuje můj křeček?
a)Crispy
b)Flíček
2.Jak se jmenuje můj kocour?
a)Černobílák
b)Bubla
3.Kdy má můj blog narozeniny?
a)2.2.
b)31.5.
4.Kolik je mému blogu?
a)1 rok
b)4 roky
5.Kdo je se mnou na blogu nejdéle?
a)Kirianka
b)Simix

Úvodní článek

1. června 2012 v 20:13 | londykk |  Oslavy a párty
Můj blog má 1 rok. Jak rychle to uteklo. Začalo to tím, že si ho založila moje kamrádka. Jenomže té blog nedovolili rodiče a ona ho nechtěla rušit. Předala ho mně. Ona také zamýšlela blog o křečcích a pak zjistila, že já také chovám křečky. Převzala jsem tedy blog. SB které je tu se mnou nejdéle je Simix.(na konci článku máš diplomek). Koukala jsem se různě po dalších blozích o zvířatech a žádala o spřátelení. Povedlo se. Dnes už mám 13 SB. Blog běží nové SB přicházejí a také někteří odcházejí. Sem ráda, že jsem si založila blog právě na blog.cz. Jsem hrdá na všechny svoje SB a všechny svoje úspěchy.
Užijte si dnešní den jako já, protože je to den mého štěstí.:')