Březen 2012

Nevím co napsat

27. března 2012 v 20:48 | londykk |  News;-)
Takže vážně nevím co napsat za nadpis prostě tuten článek je nějak tak o všem. Akorát mi docela mrzí, že moc SB neobíhá já vím, že také často neobíhám, ale aspoň vždycky napíšu jednou za dva týdny a na mém blogu určo půlka mích SB nebylo. No nic to jsem jenom chtěla říct.
Smurfík si u mě objednala dess, tak já už ho mám hotový. Nevím jestli se jí bude líbit. Není tak hezký jako ten Elion, ale Elion tak ta už jich dělala miliony. Posuďte sami:

Ale prosím nepište hrubé komentáře je to teprve můj 6 desing. :D Tak doufám, že ho bude Smurf chtít. Tenhle týden ode mě čekejte článek nejdříve až v pátek.

Popis křečka

19. března 2012 v 19:08 | londykk |  Zajímavosti
Tady je slíbený článek o křečcích je o jeho popisu těla.Usmívající se

Tlapky- Přední tlapky mají čtyři prsty. Křeček si jimi přidržuje potravu a čistí se. Na silnějších zadních nohách s pěti prsty se křeček může postavit. Pro spokojenost je důkežité, aby se drápky mohly obrušovat, nejlépe na dřevěném povrchu.

Uši- Křeččci velmi dobře slyší. Zvlášť výrazně vnímají vysoké tóny-dokonce i ty ultrazvukové.

Oči- Svýma roztomilýma vypouklýmma očima křečci příliš nevidí. Jsou krátkozrací a barvoslepí. Nejlépe nejspíše vidí odstíny zelené a žluté. To je pro ně dobré.

Skus- Podle ostrých řezáků se jasně pozná, že křečci patří mězi hlodavce. Čtaři přední hlodavé zuby neustále dorůstají a křečci si je musí brousit. Dvanácti stoličkami potravu rozemílají.

Nos- Křečci mají velmi dobrý čich. Podle čichu se dokonce vzájemně rozpoznávají a někdy za pomoci nosu vyhledávají partnera. Pomocí hmatových vousů mohou zjišťovat hloubku nebo velikost otvorů.

Lícní torby- Vychlípeniny ústní sliznice sahjí téměř až k zadním nohám křečka. Do lícních toreb se křečkovi zlatému vejde až 20 g obilí. Křeček torby vyprázdňuje opakovaným hlazením po tváří předníma nohama.

Tak já doufám, že se vám článek líbil. Dal mi totiž práci.Mrkající

Sem tady

17. března 2012 v 10:32 | londykk | 
Ahoj tak jsem zpátky z lyžáku a byla to naprostá bomba! Ráno jsme vyjížděli dost brzo tak už jsem dlouho doma. Jinak jsem se samozřejmě těšila na svého kocourka a křečíka! Dneska nebo až zítra ai udělám nějaký článek o křečcích, protože už tady dlouho žádný nebyl. Tak si zatím užívejte hezký víkend!Usmívající se

Pozastavko

10. března 2012 v 16:34 | londykk |  News;-)
Takže je tady to pozastavko jak už jsem psala. Bude tedy trvat od 11.3.-17.3. nebo 18.3. to ještě uvidim. Takže si to tu zatím beze mě užijte jo a připomínám že ZDE běží pořád bleskovka. Tak ahoj za týden.Usmívající se

Do soutěže:)

9. března 2012 v 17:50 | londykk | 
Takže pořád soutěžím v grafické soutěži a další úkoly jsou následující: avatar a ozdobné písmo. Já myslím, že se my to povedlo více než předtím co myslíte vy? Jinak stále běží bleskovka TADY.Mrkající
Tady jsou výtvory:
avatar:

ozdobné písmo:

Koukám

9. března 2012 v 15:12 | londykk |  Bubla
Tak mám pro vás po delší době článek o bublíkovi a fotku a také je tam dole bleskovka, tak ji dyštak vyplňte.Usmívající se
Bublík mi občas nahání hrůzu. Povím vám něco co se mi stalo včera. Bublík chodí na zavolání, takže i když je někde daleko tak nás slyší. Včera večer jsem ho volala a on pořád nepřicházel. Nepřišel ani dneska ráno a já začala mít strach. No to víte, že jsem myslela na to co by se mu mohlo stát. Ve škole jsem se moc nesoustředila a bála se kde je. Přídu ze školy a Bublík sedí před dveřma domů a mňouká na mě. Hrozně jse si oddechla. Teďko zrovna spí v pelíšku.Mrkající
No a další na rozvrhu je bleskovka!
Tak tady je:
1)Ahoj
2)Jak se máš?
3)Jaké zvíře máš nejraději?
4)Co se ti nejvíce na mém blogu líbí?
5)Ahoj nebo čau?
6)Co na diplomek?
7)Páá

Hehe..:D

2. března 2012 v 19:23 | londykk | 
No takže už sem vám říkala, že budu odjíždět na lyžák. Jedeme v neděli a já budu mít pozastavení. Zítra vám napíšu něco o kočkách, dneska možná také. Takže budu mít pozastaveno od 11.3. do 17.3. je to vlastně až za 14 dní.
Jak je u kočičáků? Bublík se má velice dobře, protože se teď napapkal a spí. Je hrozně roztomilej když spinká. Snažila jsem se ho vyfotit, ale vždy když to zkusim probudí se. No vyfotím vám ho tedy jindy. :D
A u křečáků je taky dobře. Narozdíl od Bublíka Crispy se teď probudil napapal a vesele běhá po domečku. Za chvilku ho pudu dát do koule na běhání aby se vyběhal. Tak se zatím mějte.
Áhoj.Mrkající
To sem dělala sama je to hrozně vtipný.:D